POZDRAV POMLADI

Otroci iz skupine Iskrice smo se v prijetno toplem petkovem dopoldnevu odpravili na sprehod. Med potjo smo opazovali okolico, prepoznavali bližnje vrhove , prisluhnili  slišečim zvokom in jih prepoznali ter si nabrali paličice in kamenčke.

Na prostranem polju smo zapeli in ritmično spremljali pesmici Trobentica in zvonček ter Zvonček. Prisluhnili smo še zgodbi , katera cvetlica je snegu podarila svojo barvo in v zameno dobila priložnost, da vedno zraste prva.

                              Prvi pokuka iz zemlje zaspan,

                              pozvoni in sestro vijolico zbudi.

                              Kdo je to, veš ti?

Nato pa razposajeno spuščali papirnata letala  in jih lovili. Prijetno utrujeni smo se vrnili v vrtec na kosilo.

Pripravili: Mojca in Vesna

Dostopnost