LETOVANJE: Dogodivščine otrok iz skupin Zverjaščki, Vetrnice, Kresničke, Storžki in Gozdni škrati – 3. DAN

LETOVANJE NA DEBELEM RTIČU (17. 4. - 19. 4. 2023)

Pa se je približal zadnji dan naših dogodivščin. Otroci so se imeli tako lepo, da so, namesto, da bi se veselili odhoda domov, razmišljali, kako bi starše prepričali, da na Debelem rtiču sezidajo hišico. Tudi selitev v Rakovico se jim ni zdela slaba ideja.

Otroci so že navsezgodaj zjutraj klicali Rogovileža, zanimalo jih je, kje so naši zlatniki in ali smo jih že zamenjali za sladoled, kot so otroci predlagali včeraj zvečer.

Po dvigu zastave nas je pozdravilo sonce in kratki rokavi so nam prišli še kako prav.

Kmalu zatem smo pozdravili prijatelje iz Postojne in Planine in jim bili kar malo nevoščljivi, ker smo vedeli, koliko lepih trenutkov jih čaka.

Polni čudovitih vtisov se vračamo domov.

P.S. A veste po čem je Debeli rtič dobil ime? Otroci so si enotni, da zagotovi po debelih ladjah…