TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU

Kljub trenutnim razmeram, ki vladajo v naši državi, in drugačni obliki zagotavljanja varstva otrok (samo za tiste, ki ga nujno potrebujejo) so se vzgojiteljici in pomočniki/pomočnice vzgojiteljev lepo pripravili na dan slovenske hrane in za otroke organizirali Tradicionalni slovenski zajtrk. Z otroki so se tudi pogovarjali o čebelah, likovno ustvarjali in se sladkali z medom in sladkimi jabolki. Tudi ravnateljica Elizabeta Zgonc se je posladkala z zdravim slovenskim zajtrkom.

Kljub temu, da je bilo prisotnih samo 65 otrok, je bil dan v vrtcu za njih lep in nekoliko poseben.

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK S STARŠI

Na naše povabilo, da za otroke doma pripravijo slovenski zajtrk, se je odzvalo kar nekaj staršev z različnih skupin. Z otroki so brali knjige na to temo, ustvarjali in izdelali različne likovne izdelke,… 

Hvala vsem staršem, ki ste se odzvali. Zadovoljni obrazi vaših otrok nam povedo, da so se imeli lepo tudi doma, z vami.

Oglejte si fotografije, ki so nam jih poslali starši. Povedo nam veliko več kot besede – o vzdušju otrok, ki čakajo na konec epidemije. 

SKUPINA ZAJČKI

SKUPINA PIŠČANČKI

SKUPINA ŽELVE

SKUPINA ISKRICE

SKUPINA KAPLJICE

SKUPINA ŠKORENJČKI

SKUPINA LISIČKE

SKUPINA PTIČKI

SKUPINA ZEBRE

SKUPINA MARJETICE

SKUPINA OBLAČKI

SKUPINA STORŽKI

SKUPINA PIKAPOLONICE

SKUPINA JAGODE

SKUPINA MALINE

SKUPINA JEŽKI

SKUPINA BOROVNICE

Dostopnost