TEDEN OTROK: Razigran, uživaj dan!

TEDEN OTROKA NA "B ODDELKU"

Ob Tednu otroka smo na B oddelku strokovne delavke otrokom zaigrale lutkovno predstavo po pravljici JABOLKO (avtorice A. ŠTEFAN).

TEDEN OTROKA V SKUPINI MARJETICE

V ponedeljek, 4. 10. 2021, smo izkoristili sončno vreme in se odpravili na pohod po Poti ob Pivki. Med hojo in tekom smo opazovali  spremembe v naravi in okolici.

V torek so otroci reševali uganke iz knjige 100 ugank in tiskali na risalne  liste.

V sredo sva otroke povabili na vezni hodnik, kjer so poslušali in prepevali otroške pesmi ob spremljavi kitare na katero je igrala Andreja.

V četrtek smo se za nekaj časa ponovno preselili na vezni hodnik, kjer so otroci telovadili na poligonu.

In že je prišel petek, ko je Andreja prinesla barve za slikanje na kožo in vsem otrokom naslikala na obraz ali na roko motiv, ki si ga je izbral otrok.
(Vsi otroci so imeli soglasje staršev, poskrbljeno je bilo tudi za higieno glede Covid-19 ukrepov).

Poleg že omenjenega smo se igrali različne gibalne in socialne  igre in pred igralnico pripravili razstavo otroških risb.

Prispevek sva napisali strokovni delavki: Martina in Andreja iz enote Škratek