STARO, MLADO POJE RADO

V okviru promocijske kampanije na področju izobraževanja in učenja, Tedni vseživljenjskega učenja, so na Šolskem centru Postojna, 24. 5. 2022, organizirali glasbeni dogodek Staro, mlado poje rado. Dogodek se je odvijal z namenom medgeneracijskega druženja in povezovanja, na njem pa so sodelovali tudi otroci iz Vrtca Postojna. Skupaj z dijaki 1. letnikov gimnazijskega programa so zapeli nekaj pesmi, med njimi tudi ljudske in vsem dobro poznano pesem Dan ljubezni. Ker pa pesem ljubi ples, so se otroci skupaj z dijaki zavrteli tudi na zvok harmonike, na katero je poskočno zaigrala dijakinja šole. Tako je vzdušje veselega druženja v en glas strnilo krog prijetnega sodelovanja in povezalo srca večih generacij.

Prispevek napisala: Senja Marušič, dipl.vzg.predš.otr.

 

Dostopnost