POMLAD SKOZI OBJEKTIV (od pomladi do poletja)

V čisto pravem pomenu besede smo v skupini Maline (enota Ravbarček) tokrat v pomlad vstopili skozi objektiv. Pomlad smo počastili s fotografsko razstavo otrok. Spoznavanje s čisto pravim fotoaparatom nam je omogočilo, da smo prve znanilce za vedno ujeli v foto objektiv. Pot nas je naprej peljala  skozi ostale zvrsti umetnosti. Tako so se skozi pomlad kreirale dramske, plesne, likovne in glasbene aktivnosti. Največ veselja pa je otrokom prineslo snemanje »filma« njihove dramatizacije pravljice Palček Pohajalček kamor so bili vključeni vsi otroci. Zaključek leta je bil tako ponos za otroke kakor njihove starše. S filmom smo torej zapustili pomlad, se poslovili od najstarejših otrok in dali priložnost poletju.

Prispevek pripravila Maja Mislej

Dostopnost