Pokloni čas, polepšaj dan

V enoti Ravbarček  smo letošnji mednarodni dan starejših, ki je 1.oktobra, obeležili v družbi  starih staršev otrok.

Ob  letošnji vseslovenski akciji pod okriljem NIJZ, »Pokloni čas, polepšaj dan«, smo v popoldanskem času povabili babice, dedke, none in nonote.

Skupaj smo se odpravili na daljši sprehod v čudovito okolico našega vrtca, kjer smo občudovali naravo v objemu jeseni in prisluhnili zvoku reke Unice ter ptičjemu petju.

V prijetnem vzdušju smo premagovali ovire poti, saj so bili med nami tudi najmlajši otroci, ki obiskujejo vrtec ter se vrnili na izhodišče.

Na igrišču našega vrtca  so stari starši prejeli spominek v zahvalo  in se poslovili  »Še nas povabite drugo leto spet«…

Strokovne delavke enote Ravbarček in Podgurček