USPEŠNA DOBRODELNA AKCIJA

USPEŠNA DOBRODELNA AKCIJA OMOGOČA PESTREJŠE POPOLDNEVE OTROK IN MLADOSTNIKOV
V Vrtcu Postojna mislimo tudi na manj srečne in jim želimo pomagati, zato smo organizatorji dobrodelnih akcij (zbiranje zamaškov, dobrodelni koncert pevskega zbora Šiške … ). V aprilu smo organizirali četrto dobrodelno akcijo, v kateri so bili zbrani materialni prispevki. Družine in posamezniki so v vrtec prinesli hrano in druge materiale, ki jih potrebujejo v Dnevnem centru za otroke in mladostnike. Dobrodelna akcija je bila izvedena v tednu, ko se obeleži Svetovni dan mladih prostovoljcev, 6. maja pa so materiale prevzele direktorica Centra za socialno delo,  ga. Patricija Može, in delavke, ki so zaposlene v Dnevnem centru za otroke in mladostnike. Z uporabo materialov iz dobrodelne akcije bodo otroci in mladostniki v dnevnem centru preživljali pestrejše popoldneve.

Dostopnost