DEŽURSTVO- novoletne počitnice

Spoštovani starši!

V času novoletnih počitnic bomo imeli od petka, 27. 12. 2019 do petka, 3. 1. 2020 organizirano DEŽURSTVO za PREDHODNO VPISANE otroke.

V kolikor bo vaš otrok odsoten že v ponedeljek, 23. 12. 2019 ali torek, 24. 12. 2019 to tudi napovejte vzgojiteljici vašega otroka.

Delovanje enot in oddelkov bo organizirano glede na število prijavljenih otrok. Glede na dosedanje izkušnje bo najverjetneje odprta samo enota Pastirček.

Kje se bodo prisotni otroci združevali, boste obveščeni po eAsistentu v petek, 20. 12. 2019.

Zaradi lažje organizacije dela vas prosimo, da sporočite odsotnost oz. prisotnost vašega otroka vzgojiteljici v oddelku najkasneje do torka, 17. 12. 2019. V primeru kasnejše odjave, stroškov prehrane NE odštejemo.

Odjava po eAsistentu se NE BO upoštevala, ker za čas dežurstva le ta ne deluje!

Od števila vpisanih otrok je odvisna NABAVA HRANE in pa tudi prisotnost strokovnih delavcev v oddelkih in osebja v kuhinji.

Ravnajte odgovorno in NE vpisujte otrok »za vsak primer…«.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo vrtca