ŽIVLJENJE Z OTROKOM V IZOLACIJI

Spoštovani starši in otroci.

Res je minilo že precej časa odkar se nismo srečali. Upamo, da ste zdravi, vi in vaši otroci.
V sami situaciji v kateri smo se znašli, verjetno vsi čakamo kaj nam bo prinesel jutri. Nihče od nas tudi ne ve, koliko časa bodo te razmere trajale. Iz danih razmer lahko samo poizkušamo izvleči najboljše. Predvsem cenimo čas, ki nam je naklonjen in tega namenimo svojim otrokom. In to je največje bogastvo, ki ga trenutno imamo, poleg zdravja.

Po pogovoru s strokovnimi delavkami vam lahko povemo, da zelo pogrešajo vaše otroke in bi se rade čim prej vrnile nazaj na delo. Nekatere so z vami, kljub izolaciji, vzpostavile kontakt na daljavo – virtualno. Vsa napredna tehnika nam tokrat zelo olajšuje dano situacijo.

V priponki vam pošiljamo nabor predlogov za popestritev preživljanja časa z vašim otrokom, v času izolacije.

Verjamemo, da vam bomo s tem polepšali dneve in vas zadržali doma.

Lep pozdrav od vseh zaposlenih iz Vrtca Postojna. Ostanite zdravi!

Dostopnost