PRAZNIČNA SPLETNA PREDSTAVA ZA OTROKE VRTCA POSTOJNA

Praznični čas…

Novi korona virus je spremenil naše vsakdanje življenje in naše navade. V čarobnem času katerega prinaša mesec december se naša hiša spremeni v pravljično deželo z vsakodnevnimi malimi pozornostmi, ki razveseljujejo naše otroke. Prav v teh dneh se običajno prične nestrpno pričakovanje Dedka Mraza. Otroci vadijo zimske pesmi, da bodo lahko presenetili Dedka Mraza, ko jih obišče v skupinah. Pišejo pisma in med seboj ugibajo le kaj jim bo letos prinesel?

Ker pa je Dedku Mrazu prišlo na uho, da so otroci v Vrtcu Postojna bili pridni celo leto, se je odločil, da jih kljub temu obišče. Njegov obisk bo seveda času primeren – virtualen, pa vendar verjamemo, da bomo otrokom z malo pozornostjo popestrili praznične dni.

Vabimo vas da si ogledate praznično spletno prireditev DEDEK MRAZ z lutkovno predstavo ŽABEC POZIMI, ki bo za vse otroke in njihove družine ter delavce Vrtca Postojna neprekinjeno dostopna 48h, in sicer

od

petka, 18.12.2020, od 17. ure

do

nedelje, 20.12.2020, do 17. ure.

Povezava vam je bila posredovana po vrtčevem kanalu obveščanja, eAsistentu.

 

Vesele praznike in srečno Novo leto 2021.

Kolektiv Vrtca Postojna in ravnateljica Elizabeta Zgonc

Dostopnost