DOBRODELNOST

PODARILI SMO LUČKE UPANJA 

V našem vrtcu že tradicionalno organiziramo dobrodelni sejem, katerega sredstva namenimo Skladu Vrtca Postojna. Tudi v letošnjem letu so se naši strokovni delavci pridno pripravljali in izdelovali izdelke za sejem, ki bi se moral zgoditi v decembru.

Toda prišla je korona in tako so izdelki ostali zapakirani… Razmišljali smo kaj lahko storimo s tistimi, ki bodo težko počakali na naslednji sejem… Pomislili smo na vse starostnike v zavodu Talita Kum. In ker se zavedamo, da so v omenjenem zavodu v preteklem obdobju preživljali težke čase, zaradi okužb s Covid-19, smo se odločili, da njihovim varovancem prižgemo upanje in vero v boljši jutri z manjšo pozornostjo.

Podarili smo jim manjše aranžmaje, ki jim bodo krasili sobe in jim tako polepšali praznične dneve.

Lepo je biti dobrodelen….

Dostopnost