NOVOLETNO DREVESCE POVEZOVANJA

KLJUB TEMU, DA NAS NI – DREVESCE PRED VRTCEM STOJI

Storžki že ves mesec izdelujemo praznične voščilnice in vanje pišemo lepe želje in misli za vse nas.

Jakova mama nas je presenetila z idejo, da bi pred vrtec postavili novoletno drevesce. Vsak od otrok in seveda tudi vzgojiteljic je dobil nalogo, da izdela okrasek in ga prinese na drevesce.
K sodelovanju smo povabili tudi učence in učitelje podružnične osnovne šole Antona Globočnika in vabilu so se z veseljem odzvali.
Kljub temu, da smo v tem prazničnem času narazen, smo stopili skupaj ter si dali vedeti, da mislimo drug na drugega ter se veselimo dneva, ko se bomo ponovno srečali.

Otroci in vzgojiteljice iz enote Pudgurček ter učenci in učitelji iz POŠ Studeno vam želimo vse dobro v letu, ki prihaja!