DEDEK MRAZ NA OBISKU

OBISKAL NAS JE DEDEK MRAZ S SVOJIM SPREMSTVOM

“Ja, kje pa so vsi otroci?!”, se je spraševal Dedek Mraz, ko je danes prispel v Vrtec Postojna.

Prisotni otroci so mu razložili s kakšnimi težavami se soočamo v  dolini pod njegovim Triglavom, kar je dedka razžalostilo. Ampak prisotni otroci so dedka hitro spravili v boljšo voljo in mu narisali nasmeh na obraz s pesmicami in pripovedovanjem kaj so v tem letu počeli v vrtcu.

Da ne bi dedka okužili s tem zlobnim virusom korona, je obisk Dedka Mraza potekal na varni razdalji, na drugi strani okna od igralnic.

Opisati veselja otrok se skoraj ne da… Ko pa jim je dedek podaril še kolačke, ki jih je spekla babica Zima, je pa postal dan v vrtcu še bolj super lep in sladek.

Ob odhodu je dedek izrazil željo, da pozdravimo tudi vse ostale otroke iz našega vrtca ter da jim zaželimo zdravja, sreče in otroške navihanosti tudi v prihodnjem letu.

Kljub razmeram smo se potrudili, da otrokom, ki so v vrtcu omogočimo lepše praznične dneve.