OBVESTILO O PLAČILU VRTCA

Spoštovani starši,

seznanjamo vas z novo informacijo glede plačila vrtca v času epidemije, po 26.1.2021.
V sporočilu z dne 21.1.2021 smo vas seznanili z informacijo vlade, da bo v PKP8 vključena določba, ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.
Žal vas moramo obvestiti o spremembi. V okrožnici z dne 28. 1. 2021 nas je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport obvestilo, da so plačila vrtca oproščeni le starši otrok, ki obiskujejo vrtce v “črnih regijah”. Glede na to, da je vrtec Vrtec Postojna v “rdeči regiji”, starši torej niste oproščeni plačila vrtca, v kolikor otrok ostaja v domačem varstvu.

Starši lahko izkoristite začasni izpis otroka, v skladu s Pravilnikom o vpisu otrok v vrtec.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo vrtca

Dostopnost