MAJHNO TEŽAVO IMAM

Abonmajska predstava - skupina ZMAJČKI

V ponedeljek, 19.4.2021, se je naša igralnica spremenila v čisto pravo gledališče s posebnimi vstopnicami in zanimivim sedežnim redom.

Prek spleta smo si ogledali predstavo MAJHNO TEŽAVO IMAM lutkovnega gledališča FRU FRU, predstavo o osamljenem medvedu, ki je imel majhno težavo. Vedno, ko je medved želel svojo težavo povedati, mu sogovorniki niso pustili dokončati stavka, saj so oni vedeli bolje od njega, kaj naj bi bila ta težava. Tako je medvedek dobil nekaj česar ne potrebuje: krila, šal, klobuk, zdravila (tablete), ogrlico, očala, lonec medu in škornje. Na srečo pa se na koncu za najboljšo poslušalko izkaže muha, ki pride iz mesta.

Kaj pa ti? A imaš koga, da ti prisluhne in te razume?

 

skupina Zmajčki s Sandro in Tjašo

Dostopnost