LETOVANJE: Dogodivščine otrok iz skupin OBLAČKI in ZEBRE – 3. dan

LETOVANJE V CENTRU MARIAPOLI, PLANINA PRI RAKEKU (9. – 11. 6.)

Zadnji dan so si otroci skupin Oblački in Zebre privoščili lepotilni spanec – logično! Včeraj smo šli v postelje šele po 22.30…

Zjutraj smo se prebudili v megleno jutro. Po jutranjem pretegovanju in zehanju smo pojedli odličen Tradicionalni slovenski zajtrk. Kruh, maslo in med. Zraven mleko in za povrh še jabolko. Ker pa so bili včeraj Oblački kuharsko razpoloženi smo pojedli še mafine (spekli so jih res ogromno! Njami!).


Po pospravljanju – kar vključuje iskanje nogavic, ščetk, hlač, igrač….to ni moje, čigavo je to?…. smo spakirali prtljago ter šli še na kratek sprehod po Planini. Občudovali smo mamo štorkljo in njene tri mladičke. In lastovice. In krave in njihove teličke.

Avtobus je prišel skoraj prehitro. Po kosilu v vrtcu smo se poslovili in odšli domov v objem svojih družin! Bilo je super!

Oblački in Zebre

 
Dostopnost