LETOVANJE: Dogodivščine otrok iz skupin RISI, SONČNICE, ZMAJČKI in ŽELVE – 2. dan

LETOVANJE NA DEBELEM RTIČU (6. 4. – 8. 4. 2022)

Po mirni noči v domu RAKOVICA smo se prebudili v rahlo oblačen dan. Med jutranjo telovadbo smo na plaži opazili naplavino – sporočilo v steklenici. Gusar Berto nas je povabil k iskanju čisto pravega gusarskega zaklada. Odločili smo se, da prikličemo sonce, zato smo ob dvigu zastave zapeli pesmico Dobro jutro sonce, ki nas je nato spremljalo na pohodu med vinogradi in oljčnimi nasadi. Ampak na čisto pravi gusarski zaklad še vedno nismo pozabili. Po kosilu smo se razpršili na vse strani letovišča in iskali izgubljene koščke zemljevida, ki ga je izgubil gusar Berto. 

Pri večerji smo ugotovili, da je čisto vsaka skupina našla košček zemljevida ter jih sestavili v celoto. Zemljevid nam je odkril pot do zaklada. V soju baterijskih svetilk smo opazili gusarja v daljavip in….. našli skrinjo polno zlatnikov. Kaj bomo z njimi storili vam odkrijemo jutri! 
 
Otroci in strokovne delavke
Dostopnost