Pomladni koncert (otroci 4-5 let): POMLAD PRIHAJA!

Razigrani, nežni in ponosni glasovi vrtčevskih otrok so se danes razlegali po dvorani Kulturnega doma in ogreli srca vseh družinskih članov, ki so navdušeno prisluhnili njihovemu petju. Vrtec Postojna je namreč priredil tradicionalni pomladni koncert, tokrat z naslovom ‘Prihaja pomlad’. Kot je uvodoma zbrane in otroke nagovorila ravnateljica vrtca Elizabeta Zgonc, je namen tega vsakoletnega glasbenega dogodka postaviti na oder glasbeno znanje, ki so ga otroci pridobili v preteklih letih. Otroci prvič javno nastopajo, to pa je plod večletnih prizadevanj vseh strokovnih delavcev vrtca. Na odru so pomladne pesmice prepevali otroci starostnega obdobja štirih in petih let. S širokimi nasmeški in glasnim prepevanjem so se predstavili Ježki, Volkci, Balončki, Sladoledi in Sončnice.

avtor zapisa: Doris Komen Horvat (https://www.postojna.si/objava/767103)

Dostopnost