SODELOVANJE NA PARADI UČENJA

Postojna, 24.5.2023

Ljudska univerza Postojna v lokalnem okolju že desetletja krepi dostopnost do vseživljenjskega učenja in spodbuja k vključevanju vanj. 

Tudi letos smo strokovne delavke iz Vrtca Postojna sodelovale na Paradi učenja, ki je istočasno potekala v dvajsetih slovenskih mestih.

Čudovit odrski nastop so nam pripravile Šiške, Nataša Frank pa je z avtorsko predstavo razveselila naše najmlajše.

Pestro dogajanje je potekalo tudi pri vrtčevski stojnici, kjer se je s predstavitvijo vloge zagovornice otrokovega glasu predstavila Manuela Bošnjak. Vzporedno sta potekali delavnici. Pod vodstvom Mateje in Lare Kretič so se otroci in tudi malo starejši urili v izdelovanju origamija, Nataša Frank pa je otroke po predstavi povabila k izdelovanju Miška BAMIJA.

 

Pripravila: Barbara Doles (koordinatorica TVU za Vrtec Postojna)

Dostopnost