SPET PRIŠEL JE MED NAS – DEDEK MRAZ!

V sredo, 20. 12., je v vrtec prispel poseben gost – nihče drug kot Dedek Mraz, ki ga je spremljal igriv škrat. Ker ju nihče ni videl prispeti, sumimo, da sta v telovadnico prišla na edinstven način – po toboganu. Utaborila sta se poleg vrtčevske novoletne jelke in navdušeno sprejemala otroke vseh desetih skupin enote Škratek.

Škrat je z veseljem prevzel vlogo bralca pisem, ker Dedek Mraz že slabo vidi. Z branjem je pričaral iskrice v očeh otrok, ko so slišali, da so njihove želje prispeli do Dedka Mraza. Otroci so mu postavljali vprašanja, na katera je odgovarjal z zabavnimi odgovori. Nato je sledilo petje pesmic in skupinsko fotografiranje z Dedkom Mrazom in škratom ter vrhunec dogodka – delitev daril, ki so otroke zelo razveselila. Kasneje so v igralnicah veselo raziskovali svoje nove igrače in se igrali.

Dostopnost