DOGODIVŠČINE OTROK IZ SKUPIN PALČKI, KRESNIČKE IN ŠKORENJČKI – 1. dan

LETOVANJE V CENTRU MARIAPOLI, PLANINA PRI RAKEKU (2. – 4. 6.)

Prve skupine otrok so dočakale tako težko pričakovano letovanje – za nekatere prvo ločitev od staršev.

Pričakovanje je bilo veliko že ob čakanju na avtobus, nato vožnja in vselitev v čudovito hišo centra Mariapoli. Otroci  so se takoj ob prihodu namestili v sobe, se razgledali po celotni hiši in raziskali tudi njeno okolico s prekrasnim travnikom. Prvi dan je bil namenjen prosti igri na svežem zraku. Po kosilu so otroci obnovili svoje znanje prve pomoči in utrdili kako pomagati če se nam kaj zgodi (projekt: Znam, zato pomagam). Pravo doživetje je bila tudi delavnica umiritve ob zvokih gonga.

Pred spanjem jih čaka še kakšna zanimiva dogodivščina… in kdo ve, kaj jim bo prinesel jutrišnji dan…

Otroci in strokovne delavke skupin Palčki, Kresničke in Škorenjčki

Dostopnost