LETOVANJE: Dogodivščine otrok iz skupin ŠKRATI, VELIKI RADOVEDNEŽI in ISKRICE – 1. dan

LETOVANJE V CENTRU MARIAPOLI, PLANINA PRI RAKEKU (7. – 9. 6.)

V Planino smo prispeli varno in se napotili novim dogodivščinam naproti. Raziskovali smo okolico, opazovali štorklje in njihovo gnezdo, konje, krave in ovce na pašniku, travniške rože in žuželke. Kosilo je bilo slastno, nato pa je sledilo izvajanje programa »Znam, zato pomagam« v izvedbi strokovnih delavk vrtca Postojna.

Prijetno izkušnjo so otroci doživeli ob igranju na gonge in tibetanske sklede ter spoznali pravilno tehniko dihanja. Sledila je igra po želji otrok po posameznih skupinah. Po večerji smo se odpravili na sprehod na bližnji travnik, kjer so se sprostili ob brcanju žoge, delanju petelinčkov iz trave in igranju na »pojočo travico«.

Nato je sledila pižama zabava v prostorih centra Mariapoli in po prebrani pravljici smo utrujeni zaspali.

Škratki, Iskrice in Veliki radovedneži

Dostopnost