POMLADNI KONCERT

V Postojni se je v torek, 10. 5. 2022 med iskanjem poti do reke Pivke izgubila Kapljica Kristina. Na srečo jo je pot pripeljala mimo otrok Vrtca Postojna. Bonbončki s Kristino, Janijem in Majo, Zverjaščki s Petro in Danijelo, Barčice s Tanjo in Dajano, Vetrnice z Manuelo in Branko, Bobri z Aljo in Željko ter Kresničke z Alenko in Katarino so ji pomagali najti pravo pot. Z reševanjem ugank in petjem pesmi so ji tako na poti do rešitve pomagali in s tem popestrili in obogatili naš Pomladni koncert, ki se tradicionalno odvija že več kot deset let. Polna dvorana OŠ Antona Globočnika je gostila starše, sorojence, dedke, babice in več kot 120 nastopajočih otrok v starosti 4-5 let.

Otroško petje, spremljava kitare in harmonike s Tjašo in Mašo so pričarali čudovito vzdušje. Posnemanje dežja na lastne instrumente, pod vodstvom Nine, pa je na koncu povezalo celotno dvorano.

Zapisala: Petra Natlačen

Dostopnost