S ŠIŠKAMI V DEŽELO NETUNETAM

V soboto, 17. 10. 2015, smo vas »Šiške« – zbor vzgojiteljic Vrtca Postojna – povabile na naš 2. letni koncert, ki je bil tudi tokrat dobrodelno obarvan.

Zbrani znesek dobrodelnih prispevkov obiskovalcev, ki so napolnili dvorano Kulturnega doma Postojna, smo namenili Skladu Vrtca Postojna, ki ga je vrtec ustanovil za nudenje pomoči otrokom iz socialno šibkejših družin, otrokom s posebnimi potrebami ter tudi za pridobivanje materiala in opreme za še kakovostnejše izvajanje vzgojnega dela strokovnega osebja.

Črički

Koncert smo pripravile v sodelovanju z rock skupino Norton. Poleg Otroškega pevskega zbora Vrtca Postojna »Črički« so nastopili tudi člani Jazz ansambla Glasbene šole Postojna. S svojim avtorskim prvencem pa se je predstavila tudi naša članica Tanja Mejak.

Šiške + Norton

Tanja M

»Šiške« se zahvaljujemo vsem, ki ste kakor koli pomagali pri organizaciji in izvedbi koncerta. Zahvaljujemo pa se tudi obiskovalcem za obisk in donacije

Šiške

Nina Maver

Dostopnost