Pomladni koncert pri Korenčkih

Ker je marec mesec družine, smo se v skupini Korenčki v enoti Ravbarček odločili, da staršem pripravimo prav posebno presenečenje.

Ves mesec smo se pridno pripravljali in 25. 3., na materinski dan, v vrtec povabili starše, sestrice in bratce ter jim pripravili Pomladni koncert.

V ta namen smo pripravili tudi vabila, ki so jih otroci nekaj dni prej odnesli domov, pomladno pa smo okrasili tudi igralnico.

Otroci so staršem zapeli oz. povedali nekaj pesmi na temo družine in pomladi. Koncert so izpeljali samostojno, kot pravi profesionalci in tako razveselili starše. Na koncu so starše obdarili s prikupnimi izdelki in jim povedali, da jih imajo radi.

Kljub temu, da je skupina kombinirana (1-6), smo v nastop vključile vse otroke.

Posebej smo ponosne na najmlajše otroke, za katere je bil to prvi nastop pred tolikšnim občinstvom.

Zapisala vzgojiteljica Andreja Facja